augusts-septembris
3031010203040506070809101112

diskusijas

 • trešdiena, 09.09
  Zane Radzobe, www.diena.lv
  Dievs detaļās. Žeroms Bels un es
  Vai izrāde ir lekcija? Drīzāk – brīva meditācija par plašu tēmu loku. To, vai meditācija būs intelektuāla vai emocionāla, izšķirs vien paša personība, bet godīgi skatoties (t.i., ieguldot savu enerģiju un darbu) izrāde nespēj likt vilties.
 • otrdiena, 08.09
  Baņuta Rubess
  Lekcija par mākslas esamību
  Sen nav redzēts, ka mākslinieks sarkst publikas sajūsminātu aplausu iespaidā, taču tā notika vakar pēc lekcijas Pičets Klunčuns un es.
 • svētdiena, 06.09
  Irbe Treile
  Ineses Mičules daudzpunkte
  ...stāsti man par... es uztvēru kā ļoti simpātisku skici un daudzsološu eksperimentu platformu. Kaitinošās daudzpunktes izrādes nosaukumā attaisnojas – es ceru, ka tās ir kā solījums turpinājumam nākotnē.
 • sestdiena, 05.09
  Orests Silabriedis
  Kurš bija Cibiņš?
  Jocīgi – ne tās vieglākās tēmas aplūkojoša izrāde tomēr atstāj patīkamu vieglu iespaidu. Vecāki un skolotāji, atrodiet iespēju noskatīties "Kauju pie…"!
 • piektdiena, 04.09
  Inga Rozentāle
  Eksperiments "Oāze"
  "Oāzes" pieteikums ir skarba patreizējās Latvijas situācijas pirmsapokalipses sajūtas analīze, taču idejas iemiesošanās tēlos, darbībā un laiktelpā nav izdevusies.
 • otrdiena, 01.09
  Inta Balode
  Kabatas formāta cirks
  Galvenais - ilgi un rūpīgi trenēties un mīlēt cirku par spēju ļaut redzēt to, kas nemaz neeksistē.
 • otrdiena, 01.09
  Zane Radzobe, Diena
  Divas atsauksmes par "Cirku tuvplānā"
  Zemāk divas atsauksmes: 1) skeptiķiem un īgņām; 2) bērniem un romantiķiem.
 • otrdiena, 01.09
  Solvita Krese
  Dievs ir skaistums
  Nu pasakiet kāds, vai otrā daļa piedāvāja kādu atrisinājumu ? Jo man jau likās, ka pirmās daļas beigās viss arī bija pateikts.
 • pirmdiena, 31.08
  Laura
  Festivāls ir sācies!
  Svētdien ar Kristiana Smedsa minimālistiski krāšņo izrādi "Dievs ir skaistums" Rīgas kinostudijas paviljonā sākās festivāls Homo Novus. Tālāk būs dažas bildes no izrādes, lai gan mūsu fotogrāfam Anrijam nebija viegli no visa tā skaistuma izvēlēties...
 • pirmdiena, 17.08
  Norit mēģinājumi
  Valtera izrādei "Oāze" un Ineses darbam "...stāsti man par..." pagājušajā nedēļā notika pirmie publiskie mēģinājumi.
 • otrdiena, 28.07
  Pirmie treniņi beigušies
  Pagājušajās brīvdienās darbu pie savām jaunajām izrādēm sāka Inese Mičule un Valters Sīlis. Izrāžu iecere divas dienas karstās diskusijās tika apspriesta ar jauno režisoru "treneriem" Mihalu Zadaru no Varšavas un Roku Vevaru no Ļubļanas.
Cube-Media

 

Paldies mūsu brīvprātīgajiem palīgiem, Kristapam Kuplajam, antonio, Kristapam Puķītim, Mārītei Straumei-Cerbulei, Evitai Žvartei, Ievai Pētersonei, Kitijai Jurkevičai, Zanei Čulkstēnai, Aivaram Līnim, Jānim Urlovskim, Kasparam Vanagam, Ditai Podskočijai, Antrai Balodei, Irmeli Kolehmainen, Jānim Znotiņam, Daigai Zvaigznei, Ervīnam Zantam, Dainai Siliņai, Rasai un Raitim Šmitiem, Prove II māksliniekiem un festivāla viesiem un visiem pārējiem!

kontakti

HOMO NOVUS info tālrunis 67226477 vai 26516665

Latvijas Jaunā teātra institūts
11.novembra krastmala 35-201
Rīga LV 1050
T/F: 67228477
E-pasts: gundega@theatre.lv
www.theatre.lv

festivāla direktore Gundega Laiviņa / programmas kuratore Laura Stašāne / prove II producente Sandra Lapkovska / projektu asistente ar Gulliver Connect atbalstu Dora Paizs / kukaraga producente Līga Gaisa / tehniskā komanda Oskars Plataiskalns, Didzis Breidaks, Oskars Krūmiņš, Ainārs Tromifovs, Pēteris Brīniņš / festivāla mākslinieces Izolde Cēsniece, Dita Pence, Linda Lūse / festivāla fotogrāfs Anrijs Požarskis / tehniskais nodrošinājums NA, 3S, PB.LV, Dekoparks